Sztuka podwieszeń – tutaj kończą się żarty 😉  Na tych warsztatach w pełni skupimy się na pełnych podwieszeniach i pokażemy wiele ciekawych sposobów aby oderwać stopy partnera od ziemi.

sztuka podwieszeń

Występ na Moscow Knot 2017

Dla kogo są przeznaczone te warsztaty?

Są to idealne warsztaty dla osób, które mają już doświadczenie z linami – wasza technika jest dobra.  Rigger powinien sprawnie zawiązać poprawnego TK’a,  podłączyć linę stropową, jak i znać podstawowe uprzęże, które tutaj będziemy już wykorzystywać za każdym razem.

Czego się nauczymy?

Na warsztatach poznamy klasyczne podwieszenia semenawy. Zdradzimy sporo tricków, które pomogą oderwać się od ziemi, pokażemy jak niektóre niewygodne pozycje zrobić bardziej komfortowymi – tak, czasem trochę komfortu też się przydaje… :). Więcej uwagi poświecimy bezpieczeństwu i estetyce.

Bardzo mi zależy, żeby każdy kto przychodzi na te warsztaty wykorzystał je w pełni i nie zrobił sobie przy tym krzywdy. Dlatego przed zapisaniem się na warsztaty ‚Sztuka podwieszeń’  (jak i każde następne) skontaktuj się z nami przed zakupieniem biletu. Jeżeli nie znamy Was, nie wiemy jak wiążecie, chcemy szczerze doradzić czy to poziom dla Was, a jeśli nie to zaoferujemy alternatywne warsztaty.