warsztaty shibariShibari jest niezwykle pociągające a doznania,  których doświadczasz niełatwe do ujęcia w kilku słowach. My znaleźliśmy wiele emocji, które pogłębiły naszą relację. Każdy wolny moment przeznaczamy na doskonalenie siebie w tej pięknej sztuce i chcemy się nią podzielić. Zapraszamy na nasze warsztaty shibari.

Prowadzimy warsztaty o rożnej tematyce i na kilku poziomach zaawansowania. Od emocji i piękna w linach po torturę i wywołanie wstydu. Oferujemy warsztaty shibari dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Uważamy że zawsze można się doskonalić niezależnie od godzin i lat spędzonych w danej dziedzinie.  Zapraszamy także do rezerwacji prywatnych indywidualnych spotkań warsztaty prywatne

Warsztaty shibari dostępne są obecnie w 5 wersjach:
  1. Fundamenty Kinbaku
  2. Półpodwieszenia i floorwork
  3. Sztuka podwieszeń
  4. Semenawa i emocje
  5. Zaawansowane

Program warsztatów został skonstruowany tak, aby po zakończeniu uczestnik potrafił swobodnie posługiwać się liną – brzmi bardzo prosto? Bezpiecznie przeprowadzić sesje zarówno na ziemi jak i w podwieszeniu. Zadbamy o to by do zdolności manualnych, zabawy i erotyki dołączyć podstawy estetyki, tak aby efektem wiązania nie była fikuśna konstrukcja z lin, ale wiązanie piękne i zmysłowe, podkreślające urodę i dające osobie wiązanej i wiążącej cały wachlarz emocji.

Całość programu warsztatów:

Shibari Kurs intensywny

Wkrótce chcielibyśmy wprowadzić również kurs intensywny, gdzie w małej grupie przez 5 miesięcy będziemy spotykać się 2 razy w miesiącu i przeprowadzimy Was w ustrukturyzowany sposób przez cały program. Pierwsze zajęcia w miesiącu będą wprowadzać nowy materiał drugie utrwalać i dawać dodatkowe ćwiczenia, żeby poszerzyć Waszą wiedzę. Jeśli chcesz wziąć udział w tej inicjatywie napisz do nas.

Shibari Study Group

Więcej informacji wkrótce!